Trendy, wydarzenia i aktualności

Porady dotyczące zakupu biurka elektrycznego na ograniczonym budżecie
Zakup biurka elektrycznego przy ograniczonym budżecie jest nie lada wyzwaniem, ale dzięki odpowiedniemu podejściu do tego procesu, ma on szansę zakończyć się powodzeniem. Podajemy kilka sposobów, dzięki którym kupisz biurko elektryczne bez wydawania fortuny.
Dlaczego biurko elektryczne może być kluczowe dla przyszłości zdalnej pracy?
Biurko elektryczne umożliwia pracę zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Jednak największą jego zaletą jest możliwość dopasowania wysokości blatu do wzrostu i potrzeb użytkownika. To dzięki właśnie tej funkcji biurko z elektrycznie regulowanym blatem może być kluczowe dla przyszłości zdalnej pracy.
Biurko dwuosobowe w małym mieszkaniu
Biurko dwuosobowe to nowoczesne rozwiązanie, które ma wpływ na funkcjonalność wnętrza i efektywność pracy. Mebel ten pozwala na łatwą i wygodną komunikację między współpracownikami. Ponadto sprzyja wspólnym zabawom. Występuje w różnych wariantach, stylach i rozmiarach, co daje możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb użytkownika. Czy jednak sprawdzi się w małym mieszkaniu?
Biurko elektryczne dla studentów: czy warto zainwestować w zdrowie od młodych lat?
Studenci, urządzając swoją prywatną przestrzeń w mieszkaniu, czy w wynajętym na czas studiów pokoju, nie przywiązują zbyt dużej uwagi do biurka. W praktyce to jednak właśnie przy nim będą spędzać długie godziny, ucząc się i pracując na komputerze. Zatem biurko to musi być dobrze dopasowane do ich wzrostu oraz indywidualnych potrzeb. Sprawdź, jakie korzyści dla zdrowia studentów, zapewnia biurko elektryczne.
5 sposobów na zintegrowanie biurka elektrycznego z minimalistycznym wnętrzem
Minimalistyczne wnętrze wydaje się być ograniczeniem dla osób, które zamierzają korzystać w nim z biurka. Na szczęście to tylko pozory, gdyż są pewne triki, które umożliwiają ciekawą, a zarazem funkcjonalną aranżację biurowej, ale minimalistycznej przestrzeni. Poznaj 5 sposobów na zintegrowanie biurka elektrycznego ze wspomnianym wnętrzem.
Co mówią pracownicy biurowi o biurkach elektrycznych?
Biurko elektryczne to mebel, który użytkownik może z łatwością dostosować do swoich potrzeb. Zarówno w przypadku pracy siedzącej, jak i stojącej. Nasi klienci chętnie wybierają biurka elektrycznie regulowane dostępne w sklepie MARO. Dzięki temu doskonale wiemy, co sądzą o tych meblach i za co cenią je najbardziej. Ze wszystkich biurek dostępnych w naszej ofercie, to właśnie biurko elektryczne cieszy się największym zainteresowaniem. Nie bez powodu. Biorąc pod uwagę to, co mówią pracownicy biurowi o tych meblach, z całą pewnością są warte zakupu.
Jak biurko dwuosobowe może zmienić Twój home office
Biurko dwuosobowe jest dziś nieodłącznym elementem nowoczesnej przestrzeni biurowej, także urządzanej w domowym zaciszu. To więcej niż tylko mebel. Biurko dla dwóch osób łączy w sobie funkcjonalność z designem. Tym samym tworzy wygodną i inspirującą przestrzeń do pracy. Sprawdź, jak może odmienić Twoje home office.
Jak efektywnie wybrać biurko dwuosobowe dla domowego biura?
Biurko dwuosobowe to mebel, który został zaprojektowany z zamiarem możliwie maksymalnej optymalizacji przestrzeni. Efektywnie wybrany może tworzyć komfortowe warunki do pracy w domowym biurze. Rozwiązanie to sprawdza się w sytuacji, w której nie ma możliwości stworzenia dwóch osobnych stanowisk.
Zasady tworzenia ergonomicznego stanowiska pracy dla dwóch osób
Ergonomiczne stanowisko pracy to wygodne krzesło, biurko z blatem na odpowiedniej wysokości, właściwe ustawienie monitora oraz dobre oświetlenie. W tym artykule przedstawiamy zasady tworzenia ergonomicznego stanowiska pracy nie dla jednej, a dla dwóch osób.
Montaż i obsługa biurka elektrycznego: wszystko, co musisz wiedzieć
Biurka elektryczne Maro są tworzone z myślą o osobach, które cenią sobie estetykę, funkcjonalność i wygodę. Do klienta dostarczane są w częściach, a więc wymagają samodzielnego skręcenia. Do każdego zestawu dołączana jest instrukcja, która krok po kroku opisuje sposób ich montażu i obsługi. W poniższym artykule wyjaśniamy każdą z tych czynności na przykładzie wybranego modelu.