Informujemy, że przerwa wakacyjna odbędzie się w dniach 15.07-28.07.2024 r.
Informujemy, że przerwa wakacyjna odbędzie się w dniach 15.07-28.07.2024 r.

Referencje

Zobacz, jakie firmy zaufały nam przy zaprojektowaniu
wygodnych i funkcjonalnych biur.

Chcielibyśmy poinformować, że w/w firma jest godna polecenia. Firma MARO zajęła się kompleksowo wyposażeniem biur firmy 
GlaxoSmithKline w meble, co do których nie mamy zastrzeżeń pod względem wykonania i funkcjonalności.

Tomasz Jakubowski 
Zespół Zarządzania Projektami i Jakością 
GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A. 

Fabryka Mebli Biurowych MARO sp. z o.o. to kompetentny, zaangażowany dostawca, który sprostał niemałym wymaganiom naszego projektu. MARO wykonało znakomitą pracę, spełniając nasze wymagania dotyczące terminowości i dostaw. Produkty są doskonałej jakości. Gorąco polecam MARO jako niezawodnego dostawcę.

Helmut Eitler

Dyrektor Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi

RSC Raiffeisen Service Center GmbH

Jakość, estetyka i wzornictwo mebli biurowych MARO jest istotnym elementem wizerunku naszych biur, z aprobatą przyjętych przez naszych pracowników. 

Justyna Woźna
Unilever Polska S.A.

Współpraca z firmą MARO od samego początku cechowała się wysokim profesjonalizmem i terminowością. Pracownicy firmy działali fachowo i kompetentnie zarówno w procesie przygotowania oferty, jak i w fazie realizacji projektu. 

Zbigniew Chudziński 
Dyrektor Techniczny 
Wyborowa S.A. 

Chcielibyśmy podkreślić, że wykonane meble spełniają nasze oczekiwania, są dostosowane do potrzeb naszych pracowników, charakteryzują się wysoką jakością i odpowiadają naszym wymaganiom. 

Mariusz Zieliński 
Parts Marketing Manager 
John Deere Polska Sp. z o.o. 

Fabryka Mebli Biurowych MARO dała się poznać jako rzetelny partner, który spełnia nasze oczekiwania w zakresie jakości świadczonych usług, a także oferuje miłą i fachową obsługę. Jako pewny partner jest godna polecenia. 

Waldemar Sikora 
Dyrektor Finansowy 
Hochland Polska Sp. z o.o. 

Dostosowanie do potrzeb klienta terminów i godzin pracy, efektywniejsze wykorzystanie czasu, zasobów ludzkich oraz sprzętowych, miały bezpośredni wpływ nie tylko na jakość powierzonych zadań, ale również na obniżenie kosztów usług. 

Robert Lewaszkiewicz 
Główny Specjalista  
Bank Pekao S.A. 

W imieniu dyrekcji Instytutu Językoznawstwa UAM składam serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę z FMB MARO. Państwa Doradca ds. Sprzedaży był cały czas podczas negocjacji do naszej dyspozycji, służył nam fachową pomocą, radami oraz znakomicie wykonanymi projektami. 

Dr Paweł Nowakowski 
Wicedyrektor Instytutu Językoznawstwa  
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 

Współpracująca z nami przedstawicielka MARO służyła nam fachową pomocą w doborze mebli oraz wykazała się kompetencjami w zakresie wykonania projektów zagospodarowania naszych pomieszczeń biurowych. Fabryka MARO dotrzymała wszelkich uzgodnionych terminów oraz zapewniła nam kompleksową obsługę. 

Piotr Bębel 
Prezes Zarządu  
DMG MORI Polska Sp. z o.o. 

Zaufali nam
Słuchamy i szanujemy naszych Klientów, dzięki czemu możemy działać ze zrozumieniem. Satysfakcja naszych Klientów jest naszym najwyższym priorytetem. Aby rozwijać doskonałe rozwiązania dla naszych Klientów, stosujemy naszą wiedzę, technologię, produkty i usługi z największą pasją i energią.