Szeroki wybór kolekcji mebli biurowych firmy Maro pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Niezawodne biurka wieloosobowe z kolekcji System -eM idealnie wpasują się w wystrój w biurach typu open-space.
Próbujesz znaleźć inspirację do stworzenia nowego biura? Kolekcja mebli biurowych Ario stanowi idealne rozwiązanie. Zastosowane w niej nowoczesne a jednocześnie ponadczasowe dekory nadadzą każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru i sprawią, że praca stanie się przyjemnością.
Szukasz czegoś co pomoże Ci się wyróżnić? Stoły konferencyjne Sirio i AXY, to idealne rozwiązanie, ich oryginalne kształty nóg i stelaży nadają wnętrzom charakteru i zapewniają odpowiedni klimat zarówno w czasie spotkań wysokiej rangi jak i wewnętrznych narad.
Jeżeli pracujesz dużo w trybie home office idealnym rozwiązaniem będą biurka biurowe z kolekcji StartUs. Biurka elektryczne idealnie wpasują się do każdego mieszkania, a po złożeniu przestaną zajmować cenną przestrzeń.
Aby zachować więcej miejsca doskonale sprawdzą się nasze meble biurowe z kolekcji PRO, TOP oraz Fineze. Eleganckie szafki i regały idealnie wpasowują się w wystrój nowoczesnego biura a jednocześnie zapewniają dużą przestrzeń do przechowywania dokumentów.
 Potrzebujesz chwili spokoju i wyciszenia? Zobacz naszą kolekcję akustyki, stworzona we współpracy z Tomkiem Rygalikiem, zapewnia nie tylko dobre warunki ułatwiające skupienie się, ale także stanowi eleganckie wykończenie każdego pomieszczenia.
Chcesz zrobić dobre wrażenie na klientach od momentu wejścia do budynku? Nasze stylowe i nowoczesne lady recepcyjne Emel i Vero doskonale prezentują się zarówno w dużych jak i małych przestrzeniach.
Nowoczesne stelaże stolików Lusso sprawią, że każda recepcja czy lobby otrzymają niepowtarzalny design.
Szukasz sposobu na kreatywne podzielenie przestrzeni biurowej? Nasze regały Aura oraz system Diviso stanowią idealne rozwiązanie dla każdego wnętrza.