Workspace Expo Paryż 2023

Podczas targów Workspace Expo w Paryżu mieliśmy okazję zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania oraz poznać potrzeby i oczekiwania naszych klientów!

Workspace Expo 2023

          Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak znakomitego wydarzenia. Serdecznie dziękujemy licznym odwiedzającym nasze stoisko i mamy nadzieje że dostarczyliśmy inspiracji, a nasz zespół wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania. Nie możemy się już doczekać kolejnych wydarzeń, na których będziemy mieli okazję wymienić doświadczenia z naszymi klientami oraz zaprezentować nasze produkty szerszej publiczności.

 

Akustyka

 

          Podczas wydarzenia mieliśmy szansę zaprezentować nasze najnowsze kolekcje mebli akustycznych. Cieszyły się one dużą popularnością i przyciągały uwagę zdecydowanej większości odwiedziających. Na stoisku znalazły się :

ConScape - akustyczny system aranżacji przestrzeni pozwalający wyodrębnić prywatną przestrzeń potrzebną do pracy w skupieniu.

AcuStixx - modułowy system przegród wolnostojących, zbudowany z pochodzących z recyklingu, tapicerowanych segmentów.

SafeSpot - modułowy system siedzisk wraz z zabudową o właściwościach akustycznych.

CubiSound - system paneli akustycznych absorbujących i rozpraszających dźwięki, w wersji ściennej oraz wiszącej.

AcuPro - modułowy system ściennych paneli akustycznych charakteryzujący się wysokimi parametrami dźwiękochłonnymi.

Innowacje i bestsellery

          Oprócz nowości na naszym stoisku znalazły się nasze topowe produkty. Duże zainteresowanie wzbudziła kolekcja składanych biurek elektrycznych Start-Us oraz kolekcja mebli mobilnych Wariant. Zaprezentowaliśmy także nasze niezawodne i stylowe stoły konferencyjne AXY-Line oraz meble pracownicze z serii Op-Lite.

Podsumowanie

 

         Było to dla nas wyzwanie i jednocześnie ogromna przyjemność zostać jednym z wystawców na Workspace Expo 2023 w Paryżu. Wróciliśmy zainspirowani i gotowi do dalszego rozwijania naszej marki. Jeszcze raz chcielibyśmy bardzo podziękować każdemu z odwiedzających stoisko MARO oraz zaprosić do kontaktu i współpracy. Chętnie odpowiemy również na wszelkie zapytania dotyczące naszej oferty.