Co mówią pracownicy biurowi o biurkach elektrycznych?

Biurko elektryczne to mebel, który użytkownik może z łatwością dostosować do swoich potrzeb. Zarówno w przypadku pracy siedzącej, jak i stojącej. Nasi klienci chętnie wybierają biurka elektrycznie regulowane dostępne w sklepie MARO. Dzięki temu doskonale wiemy, co sądzą o tych meblach i za co cenią je najbardziej. Ze wszystkich biurek dostępnych w naszej ofercie, to właśnie biurko elektryczne cieszy się największym zainteresowaniem. Nie bez powodu. Biorąc pod uwagę to, co mówią pracownicy biurowi o tych meblach, z całą pewnością są warte zakupu.
  • Biurko elektryczne dopasowane do potrzeb wielu pracowników

Pracownicy biurowi w biurkach elektrycznych doceniają możliwość ustawienia blatu na odpowiednim dla nich poziomie. Jest to tym bardziej ważne, gdy dzielą swoje stanowisko z innymi pracownikami. Możliwość pracy przy biurku z wyprostowanymi plecami i wygodnie ustawionymi na podłodze stopami, pozwala im lepiej skupić się na powierzonych obowiązkach.

  • Biurko elektryczne sposobem na eliminację dolegliwości bólowych

Użytkownicy biurek elektrycznych dostrzegli też, że dzięki możliwości pracy naprzemiennej i dopasowania wysokości blatu do ich wzrostu, nie odczuwają już bólu pleców, a ich kończyny nie drętwieją. Nie borykają się z problemem napiętych mięśni ramion spowodowanym długotrwałym utrzymywaniem rąk w nienaturalnym ułożeniu. Warto dodać, że praca w pozycji stojącej, czy zmiennej, w ogóle chroni przed wieloma chorobami jak otyłość, choroby serca, czy cukrzyca typu 2. Zapobiega zastojowi krwi i poważnym problemom z krążeniem.

  • Biurko elektryczne to nowoczesny, designerski mebel

Użytkownicy biurek elektrycznych ponadto cenią w nich ich nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Biurka te tworzą przyjemną atmosferę i tym samym korzystne warunki do wielogodzinnej pracy. Niejednokrotnie natknęliśmy się na wypowiedzi pracowników, którzy mówią o tym, że doceniają zaangażowanie swojego pracodawcy w aranżację biura, a w szczególności ich stanowiska.

Biurka elektryczne – opinie użytkowników

Poniżej cytujemy kilka wypowiedzi użytkowników na temat biurka elektrycznego:

„Początkowo miałem problem z przyzwyczajeniem się do pracy w zmiennej pozycji. Praca na stojąco była dla mnie czymś kompletnie nowym. Jednak teraz, po kilku miesiącach użytkowania tego mebla, uważam, że jest super. Nie odczuwam bólu w plecach. Wcześniej miałem obolałe ramiona, bo biurko, przy którym siedziałem było zbyt wysokie i musiałem trzymać ramiona w górze. Teraz pracuje mi się dużo wygodniej.”

„W biurko elektryczne zaopatrzył nas pracodawca, kiedy przeprowadzał remont całego gabinetu stomatologicznego. Pracuję na recepcji na zmianę z koleżanką. Czasem mamy bardzo dużo pracy papierkowej i na komputerze. Dla mnie świetne jest to, że mogę dopasować wysokość blatu do swojego wzrostu. Dzięki temu nawet wielogodzinna praca nie jest tak uciążliwa.”

„Kiedyś praca przy biurku była dla mnie strasznie uciążliwa. Pracując 8 godzin dziennie bez możliwości ruszenia się z miejsca, odczuwałem ogromny dyskomfort. Nie wiedziałem, co zrobić z nogami. Garbiłem się, wyginałem, nie mogłem skupić się na pracy. Odkąd wymienili nam biurka na te z regulowanym blatem, nie odczuwam już takiego dyskomfortu. Plusem jest też możliwość pracy na stojąco. To dla mnie dodatkowa aktywność w ciągu dnia.”

Biurka elektryczne w sklepie MARO

Naszą ofertę tworzy spora kolekcja biurek elektrycznych, wśród których z pewnością znajdziesz też biurko, które sprosta Twoim oczekiwaniom. Są to biurka wykonane z najlepszych materiałów, w sposób maksymalnie precyzyjny, w zgodzie z najnowszymi trendami. Mamy modele pojedyncze oraz wieloosobowe z przesłoną, zapewniającą prywatność gdy tylko jest potrzeba jej stworzenia. Szukając biurka do domowego biura lub firmy, dla siebie czy dla swoich pracowników, zwróć uwagę na następujące modele:

Wśród naszych propozycji znajdziesz niejedno biurko, które sprosta Twoim oczekiwaniom pod względem technicznym, wizualnym i użytkowym. Sprawdź całą kolekcję biurek elektrycznych firmy MARO.