Nowe kolekcje - Lusso i Fineze

Wyjątkowa estetyka, oryginalne kształty i nieszablonowe rozwiązania projektowe. Nowe kolekcje regałów i stolików odmienią Twoją przestrzeń.

Czy meble biurowe muszą być sztampowe i banalne?

 

My uważamy inaczej. Jako producent mebli chcemy wpuścić do przestrzeni biurowej trochę lekkości i fantazji. Chcemy, aby nasze meble współtworzyły wyjątkowe miejsca pracy. Rzeczywistość, która nas otacza, wpływa znacząco na nasze samopoczucie. Bodźce, które odbieramy, podnoszą lub obniżają efektywność naszej pracy. W nudnej przestrzeni biurowej praca jest nużąca, szybciej odczuwamy zniechęcenie i łatwiej popadamy w marazm. Wszyscy potrzebujemy impulsów, które zachęcą do kreatywności i pobudzą do działania.

Harmonijne połączenie elegancji, lekkości i przyjaznych kolorów bez wątpienia stworzy przestrzeń, w której chce się przebywać i pracować. Regały Fineze i stoliki Lusso powstały, aby dopełnić takie właśnie przestrzenie. To meble, które wprawią nas w dobry nastrój i dodadzą fantazji biurowej codzienności.

Kolekcję regałów Fineze oraz kolekcję stolików Lusso zaprojektowaliśmy, aby środowisko, w którym spędzamy większą część dnia, było ekskluzywne i zachęcało do pracy. Chcemy, aby nasze meble nie tylko spełniały swoją użyteczną rolę, ale również podnosiły walory estetyczne biur, hotelowych lobby, kawiarni czy mieszkań.

Regały gabinetowe Fineze

Kolekcja regałów Fineze to siła elegancji, fantazji i lekkości. Charakteryzują je wyjątkowa estetyka, oryginalne kształty i nieszablonowe rozwiązania projektowe. Możliwość łączenia różnych kolorów i materiałów sprawia, że regały z tej kolekcji staną się wizerunkowym walorem każdego wnętrza.

Regały Fineze stanowią stylowe dopełnienie ekskluzywnych gabinetów, w których stonowane kolory i niewymuszona elegancja są ważną częścią wystroju. Świetnie sprawdzą się również we wspólnych przestrzeniach biurowych. Biurowe strefy relaksu to miejsca, w których regały Fineze nie tylko spełnią użyteczną rolę, ale również swoim wyjątkowym designem dodadzą wnętrzom lekkości. 

Kolekcja Fineze otwiera wachlarz nieszablonowych możliwości.  Szeroka oferta modeli dostępnych w różnych wykończeniach to kopalnia inspiracji dla projektantów wnętrz.

Zobacz przykładowy produkt: Fineze Tri

Stoliki okolicznościowe Lusso

Stoliki Lusso to nowa definicja funkcjonalności i designu. Wszyscy, którzy myślą, że stolik to proste połączenie nóg i blatu, po obejrzeniu kolekcji Lusso zmienią zdanie. Nasi projektanci stworzyli bogatą ofertę stolików ekskluzywnych i niebanalnych. Wytworności dodają im blaty wykonane z kamienia polerowanego lub szkła. Różnorodność kształtów i pełne fantazji rozwiązania konstrukcyjne to niewątpliwe zalety stolików Lusso.

Wśród stolików Lusso są takie, które zachowując styl klasycznej elegancji dodadzą uroku wnętrzom hotelowego lobby lub gustownie urządzonym klubom, kawiarniom i mieszkaniom. Kolekcja Lusso to również stoliki zaprojektowane według najnowszych trendów z finezją i polotem. Żywa kolorystyka i metal jako tworzywo doskonale wkomponują stoliki Lusso do wnętrz o nowoczesnym wyglądzie.

Zobacz przykładowy produkt: Lusso 3

Nowoczesne meble do biura

Projektując nową kolekcję stolików Lusso połączyliśmy różne blaty z płyty, szkła czy kamienia polerowanego z podstawą o finezyjnych kształtach. Zadbaliśmy przy tym o wrażenie estetycznej delikatności. I to się udało. Odmienna kolorystyka nóg i blatu to dodatkowa wartość wizualna, która czyni z zaprojektowanych przez nas stolików meble nowoczesne, eleganckie i stylowe.

Tworząc nowe meble biurowe Fineze i Lusso, łamaliśmy konstrukcyjne schematy i przebijaliśmy mury wyobraźni. W efekcie powstały meble bez wątpienia niekonwencjonalne, oryginalne i pod wieloma względami wyjątkowe. Włożyliśmy wiele pracy i twórczej inwencji, aby stworzyć kolekcje, które zaciekawią, zainspirują do własnych poszukiwań i zachęcą do współpracy z naszą firmą. Czego się nie robi dla klienta.

Zobacz też pozostałe meble biurowe