Nie przepraszaj za sukces

Droga na szczyt bywa kręta i wyboista. Większość z liczących się ludzi biznesu przyzna, że za sukcesem stoją tysiące godzin pracy, a biuro to już ich drugi dom. Dlaczego więc traktować je po macoszemu? Niech miejsce, które walczy o palmę pierwszeństwa z domowym zaciszem, będzie równie piękne, urządzone z pasją i ogromną dbałością o szczegóły.

W kolekcji Ario, prestiż i design idą ze sobą w parze. Biurka, witryny,
stoły konferencyjne zaprojektowane są tak, aby uczynić pracę bardziej inspirującą.

Niezwykle modny materiał, jakim jest kamień polerowany, króluje od niedawna w projektach przestrzeni prywatnych oraz użyteczności publicznej. Jako że MARO nie tylko chce podążać za trendami, ale także je wyznaczać, postanowiliśmy przemycić kilka pomysłów do wnętrz biurowych i ubrać kolekcję Ario w zupełnie nowe szaty. Dzięki temu zabiegowi, Ario zyskało niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd wpisując się jednocześnie w obecne trendy. Oprócz trzech rodzajów spieku, które mogą posłużyć m.in. jako blat biurka, okładzina kontenera czy fronty szafek, możemy użyć także forniru, szkła, skóry oraz płyty melaminowanej w kolorystyce dopasowanej do kolekcji, aby stworzyć kompozycje szyte na miarę.

Biurka gabinetowe Ario w odświeżonej wersji są nie tylko piękne, ale też szalenie praktyczne. Model oparty na szafce posiada ładowarkę indukcyjną, zamek elektroniczny z pilotem oraz przestrzeń z tyłu szafki, służącą do przeprowadzenia okablowania w niewidoczny sposób. Dodatkowo możemy wybierać spośród biurek o stałej wysokości oraz biurek elektrycznych, w których łatwo dopasujemy wysokość do aktualnych potrzeb. Rozumiemy, że długie godziny przy biurku mogą dać się we znaki, dlatego zakres regulacji umożliwia pracę w pozycji stojącej.  

Naszymi meblami gabinetowymi chcemy podkreślić Twoja wartość na rynku.

Stoły konferencyjne charakteryzują się mnogością kombinacji. Pośród nich znajdziemy wersję ze wstawkami z naturalnej skóry oraz panelem ze szkła lacobel. Mimo dbałości o estetykę mebla, nie zapomnieliśmy o funkcjonalności. Możliwość umieszczenia mediaportu, kanał kablowy oraz miejsce na okablowanie w nodze stołu sprawiają, że każda sala konferencyjna pozostanie taką, jaką chciał ją widzieć architekt – bez chaosu zbędnego okablowania. Kolekcja jest na tyle szeroka, że wśród witryn możemy znaleźć taką z ukrytą lodówką, chowanym telewizorem, a nawet elektrycznym podnośnikiem ułatwiającym dostęp do ekspresu i porcelany.

Nie przepraszaj za swój sukces - pozwól sobie na pokazanie tego światu.