Informujemy, że przerwa wakacyjna odbędzie się w dniach 15.07-28.07.2024 r.
Informujemy, że przerwa wakacyjna odbędzie się w dniach 15.07-28.07.2024 r.

Biurko elektryczne vs. Biurko jednoosobowe

Biurko jest podstawowym elementem wyposażenia przestrzeni biurowej. Aranżując to pomieszczenie, możesz wykorzystać biurko elektryczne albo biurko jednoosobowe. Wybór biurka zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Ten artykuł pomoże Ci dobrać odpowiednie biurko dla Ciebie.
Biurko z elektryczną regulacją wysokości a biurko jednoosobowe

Wybór biurka należy dopasować do środowiska pracy w którym będzie się znajdować oraz do naszych indywidualnych potrzeb. Odpowiednie dopasowanie stanowiska pracy do potrzeb pracownika sprawia, że praca jest bardziej przyjemna oraz efektywna. 

Biurko z elektryczną regulacją wysokości vs. Biurko jednoosobowe 

  • Biurko z elektryczną regulacją wysokości  w standarcie posiada panel sterujący umożliwiający elektryczną regulację poziomu wysokości blatu. Dzięki regulacji poziomu wysokości możemy dopasować biurko do naszego wzrostu, trybu pracy oraz warunków panujących w biurze. 
  • Biurko z elektryczną regulacją wysokości motywuje do pozostania w ruchu podczas wykonywania pracy. Dzięki temu nasze zmęczenie jest mniejsze, potrafimy się bardziej skupić a wykonywana przez nas praca jest bardziej efektywna. 
  • Biurko jednoosobowe doskonale sprawdzi się podczas pracy o regularnym trybie oraz mniej dynamicznej pracy. Dzięki szerokiej gamie kształtów stelaży oraz blatów biurko idealnie sprawdzi się zarówno do nowych biur jak i już instniejących przestrzeni. 
  • Designerskie wykonanie biurek jednoosobowych nadaje wnętrzom charakteru, a podwójna trawersa zapewnia stabilną konstrukcję. 
  • Oba rodzaje biurek wykonane są z najwyższych ekologicznych materiałów które potwierdzone są certyfikatami. 
Co wpływa na produktywność w miejscu pracy?

Produktywność pracy zależy od wielu czynników, a jednym z nich jest ergonomia. Ergonomiczne stanowisko pracy to biurko z blatem dostosowanym do wzrostu użytkownika oraz dopasowane do biurka krzesło, które umożliwia wygodne ustawienie stóp na podłożu, przy jednoczesnym zgięciu nóg w kolanach pod kątem prostym. Taki zestaw mebli gwarantuje wygodną i zarazem prawidłową postawę. Z kolei prawidłowa postawa chroni przed licznymi dolegliwościami bólowymi, wpływa na dobre samopoczucie i komfort. Wszystko to ma przełożenie na efektywność pracy. Pracownik może łatwej skupić się na powierzonych zadaniach, a w konsekwencji tego w krótkim czasie wykonać większą ilość obowiązków.

 

Zatem biurko z elektryczną regulacją wysokości wyróżnia się na tle innych biurek. Biurko z elektryczną regulacją wysokości samo dostosowuje się do potrzeb użytkownika, a możliwość zmiany pozycji pracy z siedzącej na stojącą, pozwala na wykonywanie aktywności fizycznej bez opuszczania stanowiska pracy.  Biurko jednoosobowe również pozwala na zachowanie ergonomii pracy dzięki odpowiedniej wysokości do pracy siedzącej, odpowiednim dostosowaniu trawersu oraz trwałej i stabilnej konstrukcji. 

Biurka dostępne w ofercie MARO

W naszej ofercie możemy znaleźć zarówno biurka z elektryczną regulacją wysokości blatu oraz biurka jednoosobowe. Każdy produkt dopasowujemy indywidualnie zarówno do trybu pracy, biura oraz specyfiki wykonywanego zawodu. W ofercie biurek z elektryczną regulacją blatu należy między innymi: 

 

 

Wybór biurka to bardzo ważna sprawa. Pamiętajmy jednak, że każdy z nas jest inny, specyfika oraz tryb pracy jest inny dlatego każde biurko dobieramy indywidualnie. Zarówno biurko z elektryczną regulacją blatu jak i biurko jednoosobowe są biurkami ergonomicznymi z najwyższymi standardami jakości. Nad naszymi biurkami czuwa zespół doświadczonych konstruktorów którzy usprawniają nasze produkty, żeby nasza praca była jak nabradziej efektywna.