Informujemy, że przerwa wakacyjna odbędzie się w dniach 15.07-28.07.2024 r.
Informujemy, że przerwa wakacyjna odbędzie się w dniach 15.07-28.07.2024 r.Projektowanie
to proces
Wierzymy, że sprawnie przeprowadzony proces projektowy oszczędza czas.
Narzędzia oraz wsparcie, które przygotowaliśmy sprawia, że Wasza wspópraca z Klientem jest szybka i produktywna!
Dzielimy się naszym doświadczeniem i budujemy naszą markę współpracując z najlepszymi!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Baza modeli 3D

Szeroka i aktualna baza w pełni konfigurowalnych brył w formatach DWG/3DS.

Baza dostępna również w serwisie ArchiUp oraz w aplikacji pCon.Box, która umożliwia dodatkowo wygodne kontrolowanie wartości oferty w trakcie konfiguracji.

 

Dowiedz się więcej

Koncepcja biura - wsparcie w projekcie

Nasz architekt może przygotować fotorealistycze wizualizacje 3D w oparciu o przesłane przez Ciebie rzuty oraz założenia projektu.

 

Dowiedz się więcej

Konsultacja ergonomiczna

Potrzebujesz doradztwa w zakresie ergonomii projektowanych przez Ciebie stanowisk pracy? Nasz doradca pomoże w wyborze optymalnych rozwiązań w oparciu o najnowsze badania i aktualne trendy. 

 

Dowiedz się więcej

Konsultacja akustyczna

Twój klient chce poprawić warunki akustyczne swojego biura, by zmniejszyć ekspozycję pracowników na hałas? Nasz doradca zorganizuje konsultację ze specjalistą i doradzi optymalne rozwiązania w obszarze organizacji pracy oraz wyposażenia w systemy akustyczne.

 

Dowiedz się więcej

Zamów próbki

Kolorystyka w projekcie biura ma zasadnicze znaczenie. Aby dać Ci pewność, że wybór, jakiego dokonujesz, jest słuszny, oferujemy możliwość zamówienia bezpłatnych próbek z pełnej palety kolorystycznej MARO. Próbki zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia w dowolne miejsce w Europie. Próbki mają wymiary 10cm x 10cm i grubość ok. 1mm.

 

Dowiedz się więcej 

Prezentacja mebli

Chcesz zobaczyć jaki potencjał kryje się w naszych kolekcjach? Kliknij poniżej i umów się z naszym doradcą, który ułatwi Ci zapoznanie się z naszą ofertą produktową i odpowie na Twoje pytania.

 

Dowiedz się więcej

Dokumentacja techniczna

Realizujesz duże projekty? Udostępnimy Ci karty techniczne produktów a także neutralne opisy oraz certyfikaty niezbędne do ofertowania.

 

Dowiedz się więcej

Showroom- możliwość wizyty w fabryce

Twój klient chciałby zobaczyć jak powstają jego meble lub sprawdzić jakość interesujących go kolekcji i zobaczyć je w realu? Zaproś go do naszej fabryki oraz showroomu – kliknij poniżej i umów się na dogodny termin z naszym doradcą.

 

Dowiedz się więcej

Współpracuj z MARO!

Jeśli jesteś architektem i szukasz sprawdzonego partnera do tworzenia projektów wnętrz biurowych,  jesteś zainteresowany współpracą i chcesz dowiedzieć się więcej lub po prostu spodobał Ci się produkt i potrzebujesz więcej informacji lub materiałów -  jesteśmy tu dla Ciebie!

Napisz do nas, chętnie pomożemy.

Potrzebujesz materiałów do projektu?

Pobierz łatwo i szybko
*Pola obowiązkowe

Potrzebujesz materiałów do projektu?

Pobierz łatwo i szybko